• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
MURAT KIRMIZIOĞLU; Türkiye’yi, Irak’a, Suriye’ye, Afganistan’a dönüştüremeyecekler

MURAT KIRMIZIOĞLU; Türkiye’yi, Irak’a, Suriye’ye, Afganistan’a dönüştüremeyecekler

Batman’ın Gercüş ilçesinde dün operasyona giden askeri aracın geçişi sırasında yola tuzaklanan el yapımı patlayıcının teröristler tarafından infilak ettirilmesi sonucu şehit olan 8 askerlerimizi son yolculuklarına uğurlamış bulunuyoruz.
Hain terör örgütü pkk tarafından kahpece tuzaklanan bomba sonrası aldığımız şehit haberleri bizi derinden yaralamıştır. Vatanımızın her bölgesinde kahramanca görev yapan vatan evlatlarımıza yapılan en ufak bir saldırı dahi karşılıksız kalmayacaktır. Bu saldırılar Türk Milletinin sabrını taşırmış ve derin yasa boğmuştur. Türk Milleti her daim ayaktadır haklı bir öfke içindedir. Aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor ailelerine, yakınlarına, silah arkadaşlarına ve milletimize başsağlığı; yaralı askerlerimize acil şifalar diliyoruz.

Şimdi soruyorum. Hayatının baharında oğullarını, eşlerini, babalarını, kardeşlerini toprağa veren acılarını içlerine gömen Vatan Sağ olsun, terörist hainleri sevindirmeme adına ağlamayacağım deme metanetini gösteren anaların, babaların, eşlerin, yetim çocukların yanan bağrına kutup bölgesindeki buzulları koysanız yüreklerindeki ateşi söndürebilir misiniz? Bayramlarda çocuklarının saçı yerine mezar taşındaki çimleri okşayarak evlat hasretini gidermeye çalışan ananın durumuna hangi vicdan sahibi insanın yüreği dayanabilir.? Buna ancak insanlıktan nasibini almayan teröristler ve onların destekçileri dayanır. Çünkü, teröristlerin dini, imanı vicdanı ve merhameti yoktur. Hedef seçtiği kitle ne asker, ne Türk, ne Kürt ne yaşlı ne genç,ne çocuk, ne sağcı ne solcu olmayıp topyekün bir milletin ta kendisidir. Amacı ülkemizi bölmek ve parçalama k için kan dökerek, kaos korku ve tedirginlik yaratmaktır. Artuklu 1071 Egitim ve Kültür Derneği olarak dün olduğu gibi bugünde terörle mücadelede her zaman hazırız devletimizin yanındayız ve olmaya devam edeceğiz” Bizler Türkiye’nin her yerinde “Türk Kürt kardeştir, PKK kalleştir” demeye devam edeceğiz. Ülkemizin birliğine, bölünmez bütünlüğüne kast eden kahpe terör örgütü bitene kadar mücadelemizin, hiç tereddüt etmeden, devam edecektir Türkiye’yi, Irak’a, Suriye’ye, Afganistan’a dönüştürmek isteyenlere asla fırsat vermeyecegiz…

 

Artuklu 1071 eğitim ve kültür Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Murat KIRMIZIOĞLU

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2019-03-11 22:34:21
2019-03-01 12:51:36
hakan bobur: harika
2019-01-30 12:24:13